תנאי שימוש

השימוש באתר naturetech.co.il (להלן: “האתר”) על ידי גולשי האתר (להלן: “הגולשים”) בכל אופן, בין אם בקריאת תכנים, הרשמה לניוזלטר, ביצוע רכישה באתר, מכירה באתר או פתיחת חשבון באתר, מהווים הסכמה לתנאי השימוש להלן.
תנאי השימוש נקבעו ע”י נייצ’ר טק.
במידה ואינך מסכים עם תנאי השימוש של האתר, אנא המנע משימוש בו. כל הגולשים המשתמשים באתר מצהירים בזאת כי הינם מודעים לתנאי השימוש ומסכימים להם, ולא יהיה להם או למי מטעמם כל דרישה או טענה למעט הפרת התחייבויות האתר לתנאי השימוש שלהלן.
תנאי השימוש מנוחסים בלשון זכר אך מיועדים לשני המינים.

כללי

1. האתר מופעל על ידי נייצ’ר טק ומספק כתבות, מדריכים, סרטים, ניוזלטר, חנות ירוקה, ספרים, סדנאות ואירועים בתחום ההידרופוניקה, האקולוגיה והסביבה.

2. נייצ’ר טק מספקת פלטפורמות פרסומיות לבעלי עסקים (להלן: “בית העסק”) המעוניינים למכור את מרכולתם בחנות המקוונת או לפרסם את עסקיהם לגולשי האתר ואין היא אחראית על טיב השירות או המוצר המסופק, במישרין או עקיפין ואינה צד בעסקה שהתבצעה בין בית העסק לגולשים.

תוכן האתר

1. נייצ’ר טק מתחייבת לבצע מחקר מעמיק ולספק מידע אמין ואיכותי ככל יכולתה, בכתבות המפורסמות באתר, אך אינה מחזיקה באחריות לאי דיוקים, טעויות או הטיות שנמצאו בהן.

2. נייצ’ר טק מספקת לגולשים פלטפורמות יצירת קשר לדיווח על טעויות או תקלות שנתגלו באתר ומתחייבת לטפל בהן

חנות

1. הזכות של גולשי האתר לבצע רכישה בחנות האתר הינה ללא תשלום

2. הזכות של בית עסק למכור את מוצריו בחנות האתר כרוכה בתשלום עמלת מכירה ע”י בית העסק לנייצ’ר טק ובהסכמתה

3. יש לנייצ’ר טק את הזכות לשנות את תעריפי עמלות המכירה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי

4. כל מחירי המוצרים בחנות כוללים מע”מ, אלא אם צויין אחרת

5. ככל שבית העסק אינו משלם את חשבונו לנייצ’ר טק, זו יכולה להוריד את מוצריו מהאתר לפי שיקול דעתה ותוספת 5% עמלה תחול בעבור כל שבועיים של איחור בתשלום.

6. הסליקה באתר נייצ’ר טק נעשית באמצעות PayPal (שירות סליקה אינטרנטי מאובטח) או באמצעות כרטיס אשראי בפלטפורמת PayPal. נייצ’ר טק אינה צד בעסקה שבין הלקוח לחברת PayPal וזוהי אחריותם הבלעדית של גולשי האתר לעמוד בתנאי השימוש שלה.

7. כל תשלומי המיסים החלים על גולשי האתר ו/או בית העסק חלים עליהם בלבד ונייצ’ר טק לא תישא בתשלום המיסים בעבור עסקאות המתבצעות באתר.

8. נייצ’ר טק אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים ו/או השירותים המוצעים באתר על ידי בית העסק ויובהר בזאת כי אינה צד בעסקה שבין בית העסק לגולשי האתר ואין באפשרותה לודא את נכונותם או דיוקם של פרטי המוצרים.

9. נייצ’ר טק מקפידה על בקרת איכות שוטפת לבתי העסק המציעים את מרכולתם בחנות האתר ומעודדת לקוחות לפנות אליה במקרה של תקלות או בעיות לשם סיוע.

10. גולשי האתר מסכימים בזאת במפורש כי השימוש באתר הוא על אחריותם הבלעדית. נייצ’ר טק, עובדיה, מנהליה וצדדים שלישיים המספקים תוכן אינם מתחייבים כי השימוש באתר יהיה נטול הפרעות או חסר תקלות או טעויות או יינתן כסדרו בלא הפסקות. כמו-כן הם אינם ערבים לדיוק, למהימנות התוכן או המידע או המוצרים המפורסמים באתר ואף לאחר אספקתם.

11. האתר מנגיש לגולשים מוצרי אמזון רלוונטים. הרכישה באחריות הלקוח בלבד ולא תהיה לו שום טענה כלפי אתר נייצ’ר טק בנושא, למעט כתיבת ביקורת בעמוד המוצר.

קניין רוחני

1. האתר הינו רכושה הבלעדי של נייצ’ר טק וכל העתקה, ללא אישור מראש, הינה פגיעה בזכות הקניין הרוחני.

2. גולשי האתר לא יפרסמו באתר כל תוכן שמוגן בזכויות יוצרים ללא קבלת רשות מפורטת מבעלי הזכויות.

3. גולשי האתר מעניקים בזאת לנייצ’ר טק את הזכות לעשות שימוש בתכנים שהועלו על ידם בכל אופן שתחפץ, ללא צורך בקבלת אישור מראש וללא הגבלת זמן.