Nature Tech גאים להציג: סדנת הידרופוניקה מעשית וחקלאות עירונית ייחודית ומרגשת בתל אביב!

313
סדנת חקלאות עירונית

אנו מתרגשים להזמין אתכם לסדנה יוצאת דופן ומיוחדת במינה שתעניק לכם לא רק את הידע השלם הנחוץ להבנת הקונספט החדשני שכובש את העולם – חקלאות עירונית והידרופוניקה, אלא גם את הכלים הפרקטיים ביותר ליישמם בחייכם האישיים.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

אז למה אנחנו כל כך מתרגשים? 3 סיבות עיקריות:

  1.  מיקום – מיקום – מיקום!


    הסדנה תערך במיקום בעל משמעות כה עמוקה, אשר מדגים הלכה למעשה קונספט חברתי יחיד מסוגו בעולם אשר כבר משך צוותי חדשות קנדים ואמריקאים, מאות מבקרים וארגונים בינלאומיים כמו ה-World Bank כדי ללמוד ולשאוב השראה ממה שהוקם שם.
    אז מה כל כך מיוחד במיקום הסדנה?
    ובכן, היא תערך בגינת הגג הרב תרבותית הפורחת והיפהפייה שממוקמת בלב השכונה הקשה ביותר בתל אביב – נווה שאנן. גינת הגג מדגימה חקלאות עירונית כפי שיושמה על ידי תושבים בעלי חזון בשיתוף עם פליטים ומהגרים מהבניין ברחוב פיין 11. הקונטרסט אליו תחשפו, בין הקושי שבחיי היום יום של המקומיים, הלכלוך ואיכות החיים הירודה, לבין פנינת הטבע הטכנולוגית היפהפייה שהוקמה על הגג במינימום תקציב ומקסימום תקווה, יעורר בכם השתאות והשראה רבה. כמו רבים אחרים, גם אתם תצאו משם עם התחושה, שאם במקום החשוך ביותר בתל אביב החקלאות העירונית וההידרופוניקה עוררה כזה ביטוי יפהפה של תקווה וצמיחה, אין סיבה שהבית שלכם לא יהנה מכך גם כן.על הגג תראו מגוון שיטות גידול שונות ותלמדו את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן, יערך לכם סיור ויסופר לכם על מהלך האירועים שהוביל להקמתו ועל העתיד הצפוי לתושבי הבניין ומובילי היוזמה.

  2. מעבר לידע התיאורטי – אתם תבנו מערכת הידרופונית אישית ותיקחו אותה הביתה!

    מצע גידול הידרופוני הידרוטון כדורי חימר מותפחים

כשהגינו את הסדנה הזאת ידענו דבר אחד – אנחנו לא שולחים אתכם הביתה בידיים ריקות ועם ידע תיאורטי בלבד שידעך וישכח אם לא יהיה לו יישום מיידי במציאות! מהסדנה הזאת אתם תצאו עם מערכת הידרופונית אשר תשלח אתכם להתחיל לתרגל באופן מיידי את עקרונות הגידול שלמדתם זה עתה. ואם זה לא מספיק – את המערכת אתם תבנו ותעצבו בעצמכם! כך שבנוסף לכל הידע והחווייה הנהדרת, גם תתנסו בליווי מדריכים וכשכל הציוד הנחוץ עומד לרשותכם, בבניית מערכת הידרופונית אישית, עיצובה לפי טעמכם ולקיחתה הביתה להתחלת גידול. אנו נהיה שם כדי להקשיב לחזון ולהעניק לכם את הנקודות החשובות שעליכם לקחת בחשבון בבנייה.

3. לגדל ולגדול כקהילה!

בניית מערכת הידרופוניתהסיבה השלישית להתרגשות מהסדנה הייחודית הזו היא העובדה שמעבר למידע התיאורטי, להתנסות המעשית בבניית מערכת הידרופונית ולסיור והחווייה של המיקום הכה מיוחד בו היא תערך, אתם הולכים להרוויח קהילה פעילה, תומכת וצומחת.
נגמרה הסדנה ויש לכם שאלות? רוצים לחלוק את השמחה וההנאה מהשלל שגידלתם בכוחות עצמכם? כל מי שתכירו בסדנה, כולל המדריכים ואותנו (צוות Nature Tech) יהיה שם אתכם לאורך כל הדרך בקהילה תומכת ומחבקת. אנו נכיר, נתחבר, נחלוק רשמים ונסייע לכל אחד ואחת מאיתנו להיות החקלאים המודרניים הכי טובים שאנו יכולים עם חיוך גדול ומבט לעתיד חברתי מלא תקווה!

אז כמובן שמלבד ל3 הסיבות המרגשות שהזכרנו ישנן הסיבות המובנות מאליהן בגללן שווה לכם להקדים ולהרשם לסדנה שכוללות ידע מקצועי נרחב, מתן מענה אישי לשאלות, הדגמה בשטח של שיטות גידול שונות, שיתוף בניסיון מקצועי רב שנים, מדריכים מנוסים בעלי רפרטואר מרשים בתחום ועוד. אך את המובן מאליו אין צורך להדגיש ולומר – אנו רק מקווים שנזכה לפגוש בך, להכיר וללוות אותך לכל אורך הדרך.

מספר המקומות מוגבלים! מהרו להרשם!
לחצו כאן לפרטים נוספים והרשמה
נתראה,

צוות Nature Tech

השאר תגובה