>
דף הבית / סרטונים / 5 סרטוני עשו זאת בעצמכם לבניית גינת מגדל אנכית
טים בלאנק מייסד פיוצ'ר גרווינג מחזיק חסה הידרופונית שזה עתה נקטפה

5 סרטוני עשו זאת בעצמכם לבניית גינת מגדל אנכית

מנורות גידול לד

טכנולוגיה, חזון, תשוקה. שלושת הפרמטרים הללו נדרשו לטים בלאנק פלוס יותר מ-5 שנים לפיתוח פרוייקט חייו, ה-Tower Garden.

טים בלאנק היה מנהל חממה במרכז אפקוט סנטר שבוורלד דיסני אשר מציג למבקריו מערכות גידול שעומדות בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור לחקלאות מתקדמת. טים עזב את החממה בשנת 2005 על מנת לפתוח את חברת Future Growing, עם החלום שיום אחד כל האנשים בעולם יוכלו לגדל מזון בריא בעצמם או בקהילה שלהם.

שנת 2011 רכשה חברת ג’וס פלוס את זכויות הייצור וההפצה של גינת המגדל והיא כעת המשווקת הבלעדית של המוצר המקורי. כבר ביציאתה לשוק יצרה גינת המגדל הד גדול בקרב חובבי הגינון ובמהרה יצאו לשוק גרסאות שונות של המגדל, כאלה הידרופוניות וכאלה עם אדמה וחלקן אף במתכונת עשה זאת בעצמך שכל אחד יכול להכין לבד בבית.אספנו עבורכם סרטוני הדרכה שקיימים ברשת לבניית ורסיות שונות של המגדל. אם יש לכם שאלות, מוזמנים לשאול בתגובות ואנו נשתדל לספק לכם את כל המידע הנדרש. שיהיה בהצלחה!

1. גינת מגדל עם אדמה

2. הכנת גינת מגדל הידרופונית / אקווהפונית – 2 חלקים

חלק א’

חלק’ ב

3. גינת מגדל אירופונית

4. גינת מגדל תותים

5. גינת מגדל גרסת החבית

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומלץ עבורכם

הכחדת מינים בקצב של פי 1000

תיעוד נדיר: צילומי וידאו של חיות שנכחדו בין השנים 1901 ל-2014

החיים על כדור הארץ מגוונים בצורה מופלאה. המגוון הביולוגי העצום ומלא היופי שהאקולוגיה והאבולוציה רקחו יחדיו, מצטמצם בקצב מעורר דאגה בעקבות פעילותינו ואורח חיינו האנושי. מה הקצב? מדוע, וסרטון המתעד חיות שהיו איתנו כאן עד הכדור על ממש לאחרונה ונכחדו. המשך קריאה תיעוד נדיר: צילומי וידאו של חיות שנכחדו בין השנים 1901 ל-2014

CLOSE
CLOSE

Send this to friend