על נייצ'ר טק

NATURE TECH הוקמה מתוך החזון להטמיע טכנולוגיות גידול בחיינו על מנת להחזיר את הקשר הכה בסיסי בין האדם לטבע, להחזיר את הבריאות לירקות ואת העצמאות התזונתית לכל אחד מאיתנו.

על מנת להגשים את החלום אנו פועלים ב-3 מישורים: ידע – טכנולוגיה – קהילה.

ידע | המטרה: ללמד הידרופוניקה את כולם!

ידע מקצועי חינמי נגיש לכל

NATURE TECH מעניקה גישה חינמית למידע מקצועי עשיר וממשיכה להרחיב כל העת את ארסנל המדריכים והמאמרים המקצועיים לקהל הרחב. אנו מאמינים שידע הוא הבסיס לכל פעילות ו/או החלטה מושכלת של אדם להתחיל לגדל לבד את מזונו וברצוננו להעניק את כל הכלים לכך.

סדנאות ואירועים הידרופונים מקצועיים

על מנת להעמיק אף יותר את היכולת לקבל את הידע המקצועי הממוקד והמתאים, NATURE TECH מקיימת סדנאות ואירועים בתחום החקלאות העירונית הטכנולוגית ומגדלת חקלאים עירוניים-טכנולוגים ברמה הביתית, המוסדית, העסקית והמסחרית.

ייעוץ מקצועי לפני הקמת מערך גידול הידרופוני

כל לקוח שמעוניין להתחיל לגדל את מזונו במקסימום אפקטיביות מקבל מאיתנו ייעוץ אישי מותאם לתנאיו, צרכיו ורצונותיו. אנו שמחים להגיע בכל פעם מחדש, ביחד אתכם, לפתרון המותאם והמושלם עבורכם לגידול מזון טרי ובריא בטכנולוגיות מתקדמות בהתאם לצורך, לרצון ואף לתקציב העומד לרשותכם. הצלחתכם היא המנוע שלנו.

תכניות לימוד הידרופוניות למוסדות

NATURE TECH מפתחת תכניות לימוד על שיטת הגידול ההידרופונית למוסדות לימוד אשר מנגישים את המידע לדור הצעיר ומכשירים אותו להתמודד עם אתגרי העתיד שכוללים בין היתר: התחממות גלובאלית, משבר ייצור מזון, מחסור במים, במחסור באדמות, זיהום אויר וכו'. אנו מכשירים אף את גורמי ההוראה ללימוד מתמשך של תחום החקלאות העירונית הטכנולוגית ואף מפתחים מערכי שיעור משולבי הוראה מתוקשבת ללימוד רלוונטי ואפקטיבי.

טכנולוגיה | המטרה: להנגיש טכנולוגיות גידול ירוקות, מתקדמות ואפקטיביות לכולם!

הטכנולוגיה היא כלי נפלא להגשמת חלומות במאה ה-21 כאשר החלום שלנו הוא להכניס את תחום גידול המזון הבריא, הטרי והבלתי מרוסס אל תוך חייהם של אזרחי ישראל בקלות שתאפשר זאת לכל שכבות האוכלוסיה, בכל הגילאים ומכל תחומי העניין. איך אנו עושים זאת? נכון, טכנולוגיה!

טכנולוגיות גידול המזון שלנו שכוללות בין היתר מערכות הידרופוניות מתקדמות, מערכות סולאריות, בקרים מתקדמים וכו', המאפשרים להגיע למצב בו כל פעולת גידול הצמחים נעשית אוטומטית (השקייה, דישון, איזון חומציות) ואוטונומית (ללא צורך בחשמל), כך שחלקו של האדם המגדל קטן משמעותית ואינו דורש זמן רב או ידע נרחב.

הטכנולוגיה שלנו ניתנת להטמעה בכל סקאלה, החל ממערכת גידול בודדת קטנה ועד למערכי גידול מורכבים בחממות.
בנוסף, אנו מתמחים בייבוא ציוד גידול חקלאי טכנולוגי ובייצור מערכות הידרופוניות מותאמות אישית, כך שכל חזון גידול ירוק שיש לך – אנחנו יכולים להגשים אותו!

קהילה | המטרה: לגדל אנשים שמגדלים צמחים בקהילה צומחת, תוססת ומשגשגת

חשוב לנו שכל הפעילות שאנו עושים והקשר בינינו ישמר גם כשאתם יוצאים לדרך עצמאית כמגדלים הידרופונים. אנחנו רוצים לשמוע מכם, לפרגן בהצלחות, לענות על שאלות, לסייע כשצריך ובאופן כללי לטפח קהילת מגדלים מקצועית חברתית ותומכת. אנו מאמינים שקהילה שכזו היא הגלגל המניע שרק יגדיל את עוצמת ואפקטיביות הגידול של כל אחד מכם.
לשם שמירה על המגדלים קרובים האחד לשני ואלינו אנו עורכים אירועים, מפגשים, מתחזקים ניוזלטר, קבוצת פייסבוק ואף מפעילים קבוצות וואצפ של יוצאי סדנאות ששומרים על קשר שהולך ומתהדק עם הזמן.

קהילת מגדלים זו הדרך של המאה ה-21 בה אנו משתפים ועוזרים האחד לשני להגיע לעצמאות תזונתית, להבריא את הכדור ואת גופנו, ביחד!


לכל מי שמתחבר לחזון שלנו יש מקום בקירבנו. אנו מאמינים בלאסוף כמה שיותר אנשים טובים וחדורי מוטיבציה לצידנו על מנת להגשים את חזון העל – גידול מזון בריא, טרי ואקולוגי באמצעות טכנולוגיה יעילה וחסכונית. בסקאלות גדולות, מדובר על חזון מהפכני שעשוי לשנות לחלוטין את הדרך בה אנו צורכים את המזון שלנו ואת השפעתו על הסביבה ועל גופנו ואנו זקוקים לכמה שיותר חלוצים שיקדמו את העתיד – כבר עכשיו!

רוצים ללמוד הידרופוניקה? זקוקים לטכנולוגיית גידול? מעוניינים להטמע בקהילת המגדלים שלנו ואולי אף להפוך לסוכנים מורשים של NATURE TECH? אתם מוזמנים לפנות אלינו כאן, להציג עצמכם ולספר לנו איך אנו יכולים לסייע.

באיחולי ברכה והצלחה בהגשמת חלומות ירוקים וטובים לכולם

צוות NATURE TECH

 

 

 

חשוב לנו לשמור על קשר עם הגולשים והלקוחות שלנו, לכן נשמח לשמוע מכם!
פנו אלינו באמצעות המייל – [email protected], הטלפון – 08-9174719 או טופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

באיחולי גלישה מהנה וגידול מוצלח!

צוות Nature Tech