תנאי שימוש

השימוש באתר naturetech.co.il (להלן: "האתר") על ידי גולשי האתר (להלן: "הגולשים") בכל אופן, בין אם בקריאת תכנים, הרשמה לניוזלטר, ביצוע רכישה באתר, מכירה באתר או פתיחת חשבון באתר, מהווים הסכמה לתנאי השימוש להלן.
תנאי השימוש נקבעו ע"י נייצ'ר טק.
במידה ואינך מסכים עם תנאי השימוש של האתר, אנא המנע משימוש בו. כל הגולשים המשתמשים באתר מצהירים בזאת כי הינם מודעים לתנאי השימוש ומסכימים להם, ולא יהיה להם או למי מטעמם כל דרישה או טענה למעט הפרת התחייבויות האתר לתנאי השימוש שלהלן.
תנאי השימוש מנוחסים בלשון זכר אך מיועדים לשני המינים.

כללי

1. האתר מופעל על ידי נייצ'ר טק ומספק כתבות, מדריכים, סרטים, ניוזלטר, חנות ירוקה, ספרים, סדנאות ואירועים בתחום ההידרופוניקה, האקולוגיה והסביבה.

2. נייצ'ר טק מספקת פלטפורמות פרסומיות לבעלי עסקים (להלן: "בית העסק") המעוניינים למכור את מרכולתם בחנות המקוונת או לפרסם את עסקיהם לגולשי האתר ואין היא אחראית על טיב השירות או המוצר המסופק, במישרין או עקיפין ואינה צד בעסקה שהתבצעה בין בית העסק לגולשים.

תוכן האתר

1. נייצ'ר טק מתחייבת לבצע מחקר מעמיק ולספק מידע אמין ואיכותי ככל יכולתה, בכתבות המפורסמות באתר, אך אינה מחזיקה באחריות לאי דיוקים, טעויות או הטיות שנמצאו בהן.

2. נייצ'ר טק מספקת לגולשים פלטפורמות יצירת קשר לדיווח על טעויות או תקלות שנתגלו באתר ומתחייבת לטפל בהן

חנות

1. הזכות של גולשי האתר לבצע רכישה בחנות האתר הינה ללא תשלום

 

2. כל מחירי המוצרים בחנות כוללים מע"מ, אלא אם צויין אחרת

3. הסליקה באתר נייצ'ר טק נעשית באמצעות PayPal (שירות סליקה אינטרנטי מאובטח) או באמצעות כרטיס אשראי באמצעות חברת הסליקה טרנזילה או בכרטיס אשראי ברכישה טלפונית. נייצ'ר טק אינה צד בעסקה שבין הלקוח לחברת PayPal או טרנזיה וזוהי אחריותם הבלעדית של גולשי האתר לעמוד בתנאי השימוש של החברות.

4. כל תשלומי המיסים החלים על גולשי האתר ו/או בית העסק חלים עליהם בלבד ונייצ'ר טק לא תישא בתשלום המיסים בעבור עסקאות המתבצעות באתר.

5. במקרה של ביטול עסקה כדין עד 14 יום ממועד ביצוע העסקה ומבלי שנעשה במוצר שימוש נייצ'ר טק תשיב לצרכן את התמורה ששילם בניכוי דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מבינהם.

6. גולשי האתר מסכימים בזאת במפורש כי השימוש באתר הוא על אחריותם הבלעדית. נייצ'ר טק, עובדיה, מנהליה וצדדים שלישיים המספקים תוכן אינם מתחייבים כי השימוש באתר יהיה נטול הפרעות או חסר תקלות או טעויות או יינתן כסדרו בלא הפסקות. כמו-כן הם אינם ערבים לדיוק, למהימנות התוכן או המידע או המוצרים המפורסמים באתר ואף לאחר אספקתם.

קניין רוחני

1. האתר הינו רכושה הבלעדי של נייצ'ר טק וכל העתקה, ללא אישור מראש, הינה פגיעה בזכות הקניין הרוחני.

2. גולשי האתר לא יפרסמו באתר כל תוכן שמוגן בזכויות יוצרים ללא קבלת רשות מפורטת מבעלי הזכויות.

3. גולשי האתר מעניקים בזאת לנייצ'ר טק את הזכות לעשות שימוש בתכנים שהועלו על ידם בכל אופן שתחפץ, ללא צורך בקבלת אישור מראש וללא הגבלת זמן.